fbpx
alone-cash

Czym jest pożyczka pozabankowa?

Dla wielu z nas fakt, że banki to nie jedyne instytucje udzielające pożyczek, nadal jest zaskoczeniem. Na polskim rynku pojawiło się wiele instytucji finansowych, których oferta cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ są one zdecydowanie szybsze i wygodniejsze.  

Większość instytucji z oferty House of Banks udziela pożyczek online, które są najszybszym możliwym sposobem na szybkie uzyskanie pieniędzy.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ

 
  1.  Pożyczki bankowe określane są przez Kodeks cywilny i ustawę o kredycie konsumenckim, w przeciwieństwie do kredytów bankowych, które podlegają Prawu bankowemu. 
  2.  Są one często jedynym dostępnym źródłem finansowania dla osób zadłużonych lub z historią w BIK, która nie pozwala im na kredyt w innych miejscach.
  3.  Pożyczkobiorca podlega mniejszej weryfikacji niż w przypadku pożyczek bankowych.
  4.  Na stronie Komisji Nadzoru Finansowego można łatwo sprawdzić firmę, w której zamierza się pożyczyć pieniądze.
  5.  Pożyczki pozabankowe umożliwiają dostęp do gotówki nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku.
  6.  Sprawdzając RRSO, o którym pisaliśmy w poprzednim poście, dowiesz się, jaka jest realna roczna stopa oprocentowania pożyczki i będziesz mógł porównać ją z innymi ofertami.

Podsumowując, jeżeli potrzebujesz natychmiastowej gotówki na krótki okres, pożyczka pozabankowa to bardzo atrakcyjna alternatywa dla kredytu – przekonało się o tym już wielu Polaków!

3 thoughts on “Czym jest pożyczka pozabankowa?”

  1. Witam chcę Pani odpowiedź na Pani pytanie więc pisałem o jedną pożyczkie i o drugą miały to być prywatne a to wszystko są pośrednicy telefon za telefonem same poza bankowe wszyscy zaczęli robić weryfikację aż tu nagle skoring zapytań jest tak duży że nawet poza bankowe niechcą mi nic dać a mi tu jest pilnie potrzebne 15tyś pozdrawiam

Comments are closed.