fbpx

Rewolucyjna karta Wielowalutowa

5/5
  • Bezpłatna karta prepaid

    Zasilasz konto Revolut przelewem lub doładowaniem z innej karty płatniczej na dowolną kwotę i korzystasz z karty za darmo na codzień.

  • Najlepsze kursy wymiany walut

    Płacisz w Polsce i za granicą po międzybankowym kursie, co normalnie nie jest możliwe w standardowych bankach.

  • Brak prowizji

    Revolut wychodzi naprzeciw bankom - za przelewy międzynarodowe oraz wypłatę pieniędzy w kraju i za granicą nie zostanie pobrana żadna prowizja

1

NAJLEPSZE KONTO NA RYNKU

Revolut pozwala ci łatwo zarządzać finansami i oszczędzać na kursie wymiany walut. Wystarczy, że w ciągu kilku minut założysz swoje konto poprzez aplikację na telefon. Aplikacja pozwoli Ci zarządzać oraz kontrolować swój budżet, oraz będzie powiadamiać cię o każdej transakcji.

2

IDEALNA KARTA DO PODRÓŻY

Revolut pozwala Ci na wygodne i bezpieczne wydawanie pieniędzy za granicą. Pieniądze masz bezpiecznie na karcie, z której opłacasz wszystko po najlepszym międzybankowym kursie. Wypłacasz pieniądze z bankomatu za darmo i kontrolujesz swoje wydatki dzięki aplikacji mobilnej.

3

SPRAWDZONY I POLECANY PRODUKT

Revolut ma już ponad 6 milionów użytkowników na świecie, z czego aż pół miliona to klienci z Polski! To jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży FinTech, która w ciągu kilku lat zyskała uwagę i aprobatę całego świata.

revolut

Nowoczesna bankowość mobilna

Dołącz do milionów usatysfakcjonowanych klientów i postaw na nowoczesne zarządzanie swoimi pieniędzmi. Nie zastanawiaj się i wybierz Revolut już teraz! 

Dowiedz się więcej tutaj ▸