Karty kredytowe - znajdź najlepszą na rynku

AXI

500 - 3 000
  • KARTA ZBLIŻENIOWA MasterCard
  • BRAK OPŁAT za wypłatę gotówki z bankomatów
  • DARMOWE SMSy - powiadomienia przy każdej transakcji
  • AKCEPTACJA WNIOSKU nawet przy niekorzystnej historii kredytowej

karta kredytowa dla Ciebie

Dlaczego warto posiadać kartę kredytową?

Łatwy wniosek online

Największą zaletą posiadania karty kredytowej jest stały dostęp do kredytu na karcie, bez wychodzenia z domu. Kartę można otrzymać bez przychodzenia do oddziału i wypełniania wniosku.

Dostępność środków

Możliwe jest w każdym momencie pobranie dodatkowych, potrzebnych ci środków bez jakichkolwiek formalności. Nie musisz za każdym razem przed obciążeniem karty kredytowej składać do banku żadnych wniosków o przyznanie kredytu.

Kontrola wydatków

Karta kredytowa posiada określony limit, którego nie możesz przekroczyć. Wysokość limitu ustalana jest indywidualnie, co pozwala na kontrolę swoich wydatków. Co więcej, wiele firm umożliwia łatwy wgląd we wszystkie wydatki za pomocą specjalnych aplikacji na telefon.

Dostępność transakcji bezgotówkowych

Kolejną zaletą jest to, że w każdej chwili możesz wykonać przelew internetowy, nawet wówczas, gdy nie masz akurat żadnych środków na koncie lub gotówki w portfelu.

Czym jest karta kredytowa?

Karty kredytowe są narzędziem – jednym z wielu instrumentów płatniczych, które bank wydaje nam w ramach przyznanego limitu kredytowego. W przeciwieństwie do karty debetowej nie jest ona powiązana z naszym kontem osobistym. Oznacza to, że płacąc za zakupy kartą kredytową, nie korzystamy z własnych pieniędzy, ale ze środków udostępnionych nam przez bank.

Jakimi Środkami Dysponuje Na Karcie?

Wysokość środków na karcie kredytowej zależy od ustalonego wcześniej maksymalnego limitu. Im większy limit na kacie, tym więcej dodatkowych środków mamy do dyspozycji.

Kto może uzyskać kartę?

Przede wszystkim, o kartę kredytową mogą aplikować wyłącznie osoby pełnoletnie, a w niektórych przypadkach wymagane jest ukończenie nawet 21. roku życia. Kolejnym ważnym czynnikiem jest często posiadanie stałego udokumentowanego dochodu. Wysokość wymaganego dochodu zależy od wysokości limitu kredytowego, jaki chcemy uzyskać. Należy jednak pamiętać, że  każdy bank dokładnie analizuje zdolność i historię kredytową każdego klienta i może na tej podstawie odrzucić wniosek.

Jak złożyć wniosek o kartę kredytową?

  1. Wybierz kartę kredytową, najlepiej spełniającą twoje potrzeby. Zwróć uwagę na dodatkowe opłaty oraz oprocentowanie.
  2. Przejdź do wniosku online klikając przycisk “ZAAPLIKUJ“ co automatycznie przekieruje cię na stronę naszego partnera.
  3. Następny etap zależy od naszego partnera – może on zaakceptować bądź odrzucić Twój wniosek. Decyzję otrzymasz poprzez SMS lub e-mail. Najczęściej nie trwa to dłużej niż kilka dni.
  4.  Zaakceptuj wniosek przez telefon, dzięki specjalnej aplikacji. Wybierz adres, na który chcesz otrzymać kartę kredytową.