Karty kredytowe - znajdź najlepszą na rynku

AXI

500 - 3 000
 • KARTA ZBLIŻENIOWA MasterCard
 • BRAK OPŁAT za wypłatę gotówki z bankomatów
 • DARMOWE SMSy - powiadomienia przy każdej transakcji
 • NIEKORZYSTNA HISTORIA KREDYTOWA nie preszkadza podczas aplikacji

Reprezentatywny przykład: Całkowita kwota wykorzystanego limitu 500 zł pierwszego dnia miesiąca. Całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 530 zł ( kapitał: 500 zł + odsetki: 3,75 zł + prowizja za korzystanie z karty: 26, 25 zł ). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 75 zł. Roczna rzeczywista stopa oprocentowania 87, 26%

cardina

600 - 1 500
 • KARTA ZBLIŻENIOWA MasterCard
 • OPROCENTOWANIE 0%
 • BRAK ODSETEK w pierwszym roku korzystania
 • ELASTYCZNA SPŁATA wykorzystanego limitu

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Cardina: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 144,00% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3660,00 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2160,00 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za obsługę Limitu kredytowego 2160,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 01/08/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

karta-kredytowa

Zaaplikuj już teraz

Kto może uzyskać kartę?

Przede wszystkim, o kartę kredytową mogą aplikować wyłącznie osoby pełnoletnie, a w niektórych przypadkach wymagane jest ukończenie nawet 21. roku życia. Kolejnym ważnym czynnikiem jest często posiadanie stałego udokumentowanego dochodu. Wysokość wymaganego dochodu zależy od wysokości limitu kredytowego, jaki chcemy uzyskać. Należy jednak pamiętać, że  każdy bank dokładnie analizuje zdolność i historię kredytową każdego klienta i może na tej podstawie odrzucić wniosek.

Jak złożyć wniosek online?

 1. Wybierz kartę kredytową, najlepiej spełniającą twoje potrzeby. Zwróć uwagę na dodatkowe opłaty oraz oprocentowanie.
 2. Przejdź do wniosku online klikając przycisk “ZAAPLIKUJ“ co automatycznie przekieruje cię na stronę naszego partnera.
 3. Następny etap zależy od naszego partnera – może on zaakceptować bądź odrzucić Twój wniosek. Decyzję otrzymasz poprzez SMS lub e-mail. Najczęściej nie trwa to dłużej niż kilka dni.
 4.  Zaakceptuj wniosek przez telefon, dzięki specjalnej aplikacji. Wybierz adres, na który chcesz otrzymać kartę kredytową. 

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Czym jest karta kredytowa?

Karty kredytowe są narzędziem – jednym z wielu instrumentów płatniczych, które bank wydaje nam w ramach przyznanego limitu kredytowego. W przeciwieństwie do karty debetowej nie jest ona powiązana z naszym kontem osobistym. Oznacza to, że płacąc za zakupy kartą kredytową, nie korzystamy z własnych pieniędzy, ale ze środków udostępnionych nam przez bank.

Jakimi Środkami Dysponuje Na Karcie?

Wysokość środków na karcie kredytowej zależy od ustalonego wcześniej maksymalnego limitu. Im większy limit na kacie, tym więcej dodatkowych środków mamy do dyspozycji.

Jakie są wymagania aby otrzymać kartę?

Aby twój wniosek został rozpatrzony należy spełnić kilka kryteriów:

 • Wiek — Kredyt udzielany jest osobom wyłącznie pełnoletnim klientom. Należy jednak zwrócić uwagę, że niektóre instytucje stosują inne ograniczenia wiekowe.
 • Obywatelstwo i zameldowanie — Posiadanie ważnego dowodu osobistego, polskie obywatelstwo oraz zameldowanie to podstawowe wymaganie w każdej instytucji.
 • Informacje kontaktowe — Własny numer telefonu lub adres e-mail to najczęstsze dane, o które będziesz poproszony podczas wypełniania wniosku.

Należy jednak zaznaczyć, że wymagania różnią się w zależności od banku. Stały miesięczny dochód i brak negatywnego wpisu w BIK lub KRD są często również wymagane.

Zalety posiadania karty kredytowej

łatwy wniosek online

Największą zaletą posiadania karty kredytowej jest stały dostęp do kredytu na karcie, bez wychodzenia z domu. Kartę można otrzymać bez przychodzenia do oddziału i wypełniania wniosku.

Brak zbędnych formalności

Możliwe jest w każdym momencie pobranie dodatkowych, potrzebnych ci środków bez jakichkolwiek formalności. Nie musisz za każdym razem przed obciążeniem karty kredytowej składać do banku żadnych wniosków o przyznanie kredytu.

Kontrola wydatków

Karta kredytowa posiada określony limit, którego nie możesz przekroczyć. Wysokość limitu ustalana jest indywidualnie, co pozwala na kontrolę swoich wydatków. Co więcej, wiele firm umożliwia łatwy wgląd we wszystkie wydatki za pomocą specjalnych aplikacji na telefon.

Dostępność transakcji Bezgotówkowych

Kolejną zaletą jest to, że w każdej chwili możesz wykonać przelew internetowy, nawet wówczas, gdy nie masz akurat żadnych środków na koncie lub gotówki w portfelu.