fbpx

Kredyt dla zadłużonych

Karta kredytowa AXI to unikalny produkt na rynku instytucji pozabankowych. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na szybkie uzyskanie kredytu bez zbędnych formalności. Co więcej, karta AXI przeznaczona jest dla każdego – z tego produktu możesz skorzystać nawet z negatywną historią kredytową. Karta AXI to wyjątkowa szansa na kredyt dla zadłużonych

Max. kwota kredytu

6000 PLN

Oprocentowanie

0,75%

RRSO

87.26%

Min. wiek

21 lat

Zalety

Co otrzymujesz?

 1. Kartę zbliżeniową MasterCard, którą zostanie Ci dostarczona kurierem na wskazany przez Ciebie adres całkowicie za darmo. 
 2. Osobiste konto AXI, na którym możesz zarządzać wszystkimi swoimi płatnościami, zablokować lub aktywować kartę i moderować swoje obecne zobowiązania.
 3.  Możliwość łatwego zarządzania swoim budżetem za pomocą historii bieżących transakcji oraz comiesięcznego wyciągu z karty kredytowej.
 4. Całodobowa obsługa klienta, która pomoże Ci rozwiązać każdy twój problem
  • Ważny dowód osobisty​
  • Minimum 21 lat​
  • Udokumentowany dochód miesięczny (min. 1200 PLN)​
  • Opóźnienie w spłacie obecnego zadłużenia nie większe niż 30 dni​

Reprezentatywny przykład: Całkowita kwota wykorzystanego limitu 500 zł pierwszego dnia miesiąca. Całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 530 zł ( kapitał: 500 zł + odsetki: 3,75 zł + prowizja za korzystanie z karty: 26, 25 zł ). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 75 zł. Roczna rzeczywista stopa oprocentowania 87, 26%

O karcie AXI

Karta AXI oferuje praktyczne rozwiązanie na szybkie otrzymanie pieniędzy w momencie, kiedy możesz ich najbardziej potrzebować. Za to rozwiązanie kredytowe płacisz tylko i wyłącznie w momencie, kiedy z niego korzystasz. Kiedy nie używasz karty, jest ona całkowicie darmowa. Co więcej, wszystkie formalności możesz dopełnić online i bez wychodzenia z domu. 

Jest to jedna z niewielu dostępnych na rynku kart kredytowych, z których mogą skorzystać również osoby zadłużone. Nawet jeżeli masz złą historię kredytową, masz szansę na zaakceptowany wniosek. Wystarczy, że nie spóźniasz się w spłacie obecnych zobowiązań lub opóźnienia w spłacie nie są większe niż 30 dni od planowane terminu spłaty. 

 

Jak otrzymać kartę AXI?

Kartę AXI możesz otrzymać a całości przez internet. Oznacza to, że nie musisz męczyć się ze standardowymi procedurami bankowymi. Pieniądze możesz otrzymać w kilku prostych krokach:

 1. Kliknij przycisk “WNIOSEK” i przejdź do formularza online
 2. Wypełnij formularz zgodnie z instrukcjami
 3. Przedstawiciel firmy AXI skontaktuje się z tobą telefonicznie, aby uzupełnić brakujące informacje
 4. Przesyłasz wszystkie potrzebne podczas aplikacji dokumenty
 5. Wybierasz termin oraz miejsce spotkania z kurierem
 6. Kiedy przyjeżdża kurier, podpisujesz umowę i karta AXI zostaje do Ciebie wysłana

Ile wynosi maksymalny limit na karcie?

Limit na karcie kredytowej różni się w zależności od tego, czy posiadasz już kartę lub, czy aplikujesz o nią po raz pierwszy. Jeżeli nie posiadasz karty AXI, możesz aplikować o limit, który wynosi maksymalnie 3000 zł. Limit na karcie zostaje Ci przydzielony za pomocą zautomatyzowanego systemu oceny kredytowej. Na podstawie udzielonych przez Ciebie informacji, system ustala jaki limit może zostać Ci przyznany. 

Jeżeli posiadasz już kartę AXI możesz zwiększyć limit do maksymalnie 6000 zł. Za drugim razem masz szansę na otrzymanie znacznie większego limitu niż podczas pierwszej aplikacji. Jeżeli spłacasz firmie AXI wszystkie zobowiązania terminowo, po upływie 3 miesięcy możesz zaaplikować o wyższą kwotę. W tym celu skontaktuj się z konsultantami z firmy AXI. Jeżeli twój wniosek o większy limit zostanie zaakceptowany, dostępne saldo na karcie zostanie zaktualizowane automatycznie.

karta-kredytowa-dla-zadłużonych

Zaaplikuj już teraz

Kto może uzyskać kredyt?

Przede wszystkim, o kartę kredytową mogą aplikować wyłącznie osoby pełnoletnie, a w niektórych przypadkach wymagane jest ukończenie nawet 21. roku życia. Kolejnym ważnym czynnikiem jest często posiadanie stałego udokumentowanego dochodu. Wysokość wymaganego dochodu zależy od wysokości limitu kredytowego, jaki chcemy uzyskać. Należy jednak pamiętać, że  każdy bank dokładnie analizuje zdolność i historię kredytową każdego klienta i może na tej podstawie odrzucić wniosek.

Jak złożyć wniosek online?
 1. Wybierz kartę kredytową, najlepiej spełniającą twoje potrzeby. Zwróć uwagę na dodatkowe opłaty oraz oprocentowanie.
 2. Przejdź do wniosku online klikając przycisk “ZAAPLIKUJ“ co automatycznie przekieruje cię na stronę naszego partnera.
 3. Następny etap zależy od naszego partnera – może on zaakceptować bądź odrzucić Twój wniosek. Decyzję otrzymasz poprzez SMS lub e-mail. Najczęściej nie trwa to dłużej niż kilka dni.
 4.  Zaakceptuj wniosek przez telefon, dzięki specjalnej aplikacji. Wybierz adres, na który chcesz otrzymać kartę kredytową. 
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Czym jest karta kredytowa?

Karty kredytowe są narzędziem – jednym z wielu instrumentów płatniczych, które bank wydaje nam w ramach przyznanego limitu kredytowego. W przeciwieństwie do karty debetowej nie jest ona powiązana z naszym kontem osobistym. Oznacza to, że płacąc za zakupy kartą kredytową, nie korzystamy z własnych pieniędzy, ale ze środków udostępnionych nam przez bank.

Jakimi Środkami Dysponuje Na Karcie?

Wysokość środków na karcie kredytowej zależy od ustalonego wcześniej maksymalnego limitu. Im większy limit na kacie, tym więcej dodatkowych środków mamy do dyspozycji.

Jakie są wymagania aby otrzymać kartę?

Aby twój wniosek został rozpatrzony należy spełnić kilka kryteriów:

 • Wiek — Kredyt udzielany jest osobom wyłącznie pełnoletnim klientom. Należy jednak zwrócić uwagę, że niektóre instytucje stosują inne ograniczenia wiekowe.
 • Obywatelstwo i zameldowanie — Posiadanie ważnego dowodu osobistego, polskie obywatelstwo oraz zameldowanie to podstawowe wymaganie w każdej instytucji.
 • Informacje kontaktowe — Własny numer telefonu lub adres e-mail to najczęstsze dane, o które będziesz poproszony podczas wypełniania wniosku.

Należy jednak zaznaczyć, że wymagania różnią się w zależności od banku. Stały miesięczny dochód i brak negatywnego wpisu w BIK lub KRD są często również wymagane.

kredyt-dla-zadłużonych
Zalety posiadania karty kredytowej

łatwy wniosek online

Największą zaletą posiadania karty kredytowej jest stały dostęp do kredytu na karcie, bez wychodzenia z domu. Kartę można otrzymać bez przychodzenia do oddziału i wypełniania wniosku. Co więcej, karta kredytowa to często jedna z niewielu możliwośći kredytu dla zadłużonych.

Brak zbędnych formalności

Możliwe jest w każdym momencie pobranie dodatkowych, potrzebnych ci środków bez jakichkolwiek formalności. Nie musisz za każdym razem przed obciążeniem karty kredytowej składać do banku żadnych wniosków o przyznanie kredytu. 

Kontrola wydatków

Karta kredytowa posiada określony limit, którego nie możesz przekroczyć. Wysokość limitu ustalana jest indywidualnie, co pozwala na kontrolę swoich wydatków. Co więcej, wiele firm umożliwia łatwy wgląd we wszystkie wydatki za pomocą specjalnych aplikacji na telefon.

Dostępność transakcji Bezgotówkowych

Kolejną zaletą jest to, że w każdej chwili możesz wykonać przelew internetowy, nawet wówczas, gdy nie masz akurat żadnych środków na koncie lub gotówki w portfelu.