fbpx
pożyczki-bez-bik

Uzyskaj najlepszą ofertę dzięki naszej pomocy

Teraz to banki walczą o ciebie

Nasze największe zalety

PORÓWNANIE

Na bieżąco porównujemy produkty finansowe, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty. Dzięki temu nie musisz kontaktować się z każdą instytucją oddzielnie, wszystkie najlepsze propozycje znajdują się na naszej stronie.

ANALIZA

Specjalizujemy się w kredytach i kartach kredytowych dla osób prywatnych, ale współpracujemy również z firmami, więc nie wahaj się z nami skontaktować, może znajdziemy rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada.

DOŚWIADCZENIE

Uważamy, że zrozumienie procesów finansowych jest najważniejsze podczas korzystania z usług finansowych. Dlatego ciężko pracujemy, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat ofert, przepisów i trendów w sektorze bankowym.

cover-connect-online-offers-finance

Kim jesteśmy

House of Banks to usługa finansowa stworzona, aby pomóc Ci podejmować właściwe decyzje. Dzięki nam możesz uzyskać najlepszą ofertę pożyczek, kart kredytowych lub kont bankowych.

Jesteśmy małym duńskim start-upem, założonym w 2013 roku, który oferuje swoje usługi w 6 krajach; Danii,  Szwecji, Norwegii, Finlandii, Hiszpanii i Polsce. Naszą siedzibą jest biuro w Danii.

Naszym kluczem do sukcesu jest kreatywność, pasja i zaangażowanie. Usilnie dążymy do doskonalenia się w rozumieniu i zaspokajaniu potrzeb naszych klientów.

Sukcesy oraz zdobyte w Skandynawii doświadczenie pozwoliły nam na otworzenie się na nowe rynki.  Na ten moment ponad 100 000 klientów oszczędziło dzięki nam swój czas i pieniądze.

cover-connect-online-offers-finance

Masz wątpliwości?

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, jeżeli masz jakieś wątpliwości, nie wahaj się wysłać do nas e-maila.

House of Banks to porównywarka ofert finansowych online, która prezentuje listę dostępnych pożyczek oraz wszystkich związanych z nimi informacji, co pozwala na łatwe ich porównanie. Znacznie ułatwia to podjęcie najkorzystniejszej decyzji w najkrótszym czasie.

Nasza oferta jest całkowicie darmowa.

Wyślij do nas e-mail na adres [email protected]. Nasz konsultant niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

Aby codziennie otrzymywać informację o najlepszych i najnowszych ofertach, zapisz się do naszego biuletynu.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi wierzycielami, którzy nie widnieją na liście ostrzeżeń publicznych.

Nawet z kiepską historią kredytową udało się znaleźć dla mnie idealnie dopasowaną ofertę.​
- Dariusz
Zależało mi na szybkiej odpowiedzi, więc minimum formalności podczas aplikacji o kartę zaoszczędziło mi dużo czas. Odpowiedź otrzymałam tego samego dnia
- Karolina
Dobry kontakt z klientem. Dzięki nim szybko błyskawicznie uzyskałam pieniądze, których bardzo potrzebowałam. Polecam.
- Dorota